Скільки б не говорили про Сфінкса і піраміди, величних фараонів і їх грандіозних гробниць, Єгипет буде зберігати ще безліч загадок. І незмінно вабити допитливих гостей в долину Нілу, колиску цивілізації, де знаходяться цікаві пам’ятники історії та археології. Втім, сучасні курорти і пам’ятки не менш привабливі, ніж таємничі старовини, які можна відвідати і побачити під час відпочинку в Єгипті взимку і влітку.

Куди поїхати відпочивати в Єгипті?

egypt1Будь-який турист, насамперед, задається питаннями: «Куди ж поїхати відпочивати в Єгипті і який курорт вибрати в Єгипті?». Ми постараємося дати найбільш повні і докладні відповіді. Звичайно, людина, що відправляється в Єгипет, розраховує на пляжний відпочинок з усіма зручностями і ці побажання будуть задоволені на будь-якому з Єгипетських курортів. Найпопулярніший з них — це, однозначно, Хургада. Цей курорт має в своєму розпорядженні шикарні піщані пляжі, готелі з відмінним сервісом і приголомшливою анімацією, а також безмежні можливості для дайвінгу та масу інших розваг. Тут Ви точно відчуєте себе комфортно, адже практично весь обслуговуючий персонал і групи аніматорів володіють російською мовою. Це не дивно, адже більшість туристів, які відвідують Хургаду – росіяни. Це місце також відмінно підійде для відпочинку з маленькими дітьми, що є вагомим плюсом. Деякі вважають, що це найкращий курорт в Єгипті, хоча інші стверджують, що інший популярний курорт Шарм-Ель-Шейх перевершує його за рівнем відпочинку. Давайте поговоримо про нього.

egypt2Шарм-Ель-Шейх є одним з найкрасивіших курортів Єгипту. Тут Вас чекають чудові готелі з сервісом найвищого рівня і, найчастіше, наявністю сауни, джакузі, SPA та іншими умовами для створення воістину шикарного відпочинку. Цей курорт вважається самим комфортним і респектабельним в Єгипті. Дуже цікавим і несхожим на інші є курорт Ель-Гуна. Це містечко називають «Венецією на Червоному морі», адже будинки тут розташовані на островах, пов’язаних між собою містками і переходами. Наступний курорт, який неодмінно заслуговує Вашої уваги, це Таба. Цікаве це невелике містечко, насамперед, тим, що межує одразу з трьома країнами. Його по достоїнству оцінять любителі водних видів спорту. Також серед любителів дайвінгу та віндсерфінгу популярний Єгипетський курорт Дахаб, що в перекладі означає «золото».

Коли краще летіти в Єгипет?

Ми перерахували найкращі курорти і місця Єгипту і дали відповідь на питання: «Куди поїхати відпочивати в Єгипті, і який курорт в Єгипті вибрати?». Тепер давайте відповімо на не менш актуальне питання: «Коли краще летіти в Єгипет?». Високий сезон в Єгипті — це осінь і весна, в цей час погода тут чудова і ідеально підходить для пляжного відпочинку. Літо і зима ж вважаються низьким сезоном, хоча багатьох туристів це не зупиняє, тим більше відпочинок в цей час є найбільш бюджетним.