Для того щоб зробити заявку на тур, необхідно заповнити форму заявки із зазначенням Ваших контактних даних на сайті компанії «Еліт Тур» по вибраному маршруту і натиснути «відправити».

Так само Ви можете відправити заявку на підбір туру в довільній формі, з урахуванням всіх Ваших побажань на електронну адресу компанії: info@elittour.com.ua. Заявка не є бронюванням туру і не накладає на Вас жодних зобов’язань.

Наш менеджер обов’язково зв’яжеться з Вами після отримання заявки та надасть кваліфіковану консультацію з усіх питань щодо Вашого замовлення.

Оплатити обраний тур можна зручним для Вас способом оплати:

1. Приїхати в офіс компанії, укласти договір і внести оплату в касу готівкою, або здійснити оплату за допомогою кредитних карток VISA, MasterCard, Maestro, AmEx (AmericanExpress).

2. За безготівковим розрахунком: запросити договір, який у відсканованому вигляді вишлють Вам на пошту і внести оплату на розрахунковий рахунок компанії, використовуючи квитанцію або рахунок, який Вам надішлють. Оплата здійснюється в гривнях. Для виставляння рахунку Вам потрібно надіслати реквізити та паспортні дані на e-mail або факсом.

З будь-яких питань бронювання та оплати Вашого туру Ви можете зв’язатися з нашими менеджерами за телефонами (044) 711-23-41 з 10:00 до 20:00 або електронною поштою: info@ elittour.com.ua.