Мечеті ТуреччиниТуристам, у яких немає з собою відповідного одягу для відвідування історичних мечетей в Туреччині, нададуть спеціально розроблені наряди, згідно з новими правилами, запровадженими Міністерством культури і туризму Туреччини.

Туристки повинні будуть надягти косинки і сукні, які закриють їх тіло цілком. Туристам чоловічої статі, одягненим у шорти, футболки та сорочки без рукавів, також запропонують одяг, який більше підходить для відвідування мечеті.

Жіночі та чоловічі наряди будуть представлені як мінімум в шести кольорах, без всяких написів. Столичний муніципалітет Стамбула буде регулярно прати використаний туристами одяг. Плата за прокат одягу з туристів не стягуватиметься.

Експериментальний проект буде спочатку запущений в мечеті Султанахмет (Блакитна мечеть), а згодом експеримент буде поширений і на інші мечеті, якщо це вважатимуть за необхідне.

Стамбульське Провінційне управління культури і туризму прийняло рішення щодо нової форми одягу на зустрічі 22 січня під назвою «Координація відвідувачів історичних мечетей Стамбула».

Згідно з новими правилами в особливо завантажені дні Екскурсія по внутрішній частині мечеті буде тривати не більше 10 хвилин. Зразки дизайну одягу для туристів поки не були продемонстровані, оскільки робота над ними ще не повністю завершена.