Скажений ритм міського життя, постійні стреси і жахлива екологія не кращим чином позначаються на стані нашої нервової системи, здоров’я в цілому і, звичайно ж, красі. Багато жінок, а останнім часом і чоловіки мріють вирватися з міського ритму і зайнятися, нарешті, собою і подарувати своєму організму довгоочікуваний відпочинок та оздоровлення.

Компанія «УЮТ» — Prohladno.com.ua, комфорт і затишок у Вашому домі

Spa і таласотерапія в ТунісіНайкращим вирішенням цього завдання стане відвідування центру Спа-лікування та таласотерапії в Тунісі. Чому саме тут? Тому що ціни на таласотерапію в Тунісі майже в 2 рази нижчі, ніж в Європі, при тому, що якість процедур нітрохи не поступається європейській. Таласотерапія, безсумнівно, є візитною карткою цієї сонячної і привітної країни. Відпочинок в Тунісі буде не повним без відвідування місцевих центрів спа таласотерапії. Цілющі властивості морської води були відомі ще стародавнім римлянам і фінікійцям.

Морська вода, грязі і водорості багаті мінеральними солями і мікроелементами, ідентичними тим, що знаходяться в нашому організмі. Перевірені  часом рецепти і процедури, а також сучасний європейський сервіс були з успіхом перейняті туніськими спа-центрами з одним суттєвим «але»: вся косметика виробляється з природних і найсвіжіших інгредієнтів, що добуваються тут, в 500 км від туніських берегів у найпотаємніших і екологічно чистих куточках Середземного моря.

Завдяки активності мікроелементів і їх високому вмісту в місцевих косметичних засобах, процедури в центрах таласотерапії в Тунісі діють на організм набагато більш ефективно, ніж їх аналоги в європейських центрах.

У класичний курс таласотерапії входять, як правило, гідромасажна ванна з морською водою, тепле обгортання водоростями або грязями і масаж всього тіла на вибір: розслаблюючий, спортивний, антицелюлітний — ця процедура є завершальною і триває 25 хвилин.

Класичний курс можна доповнити іншими процедурами, наприклад, різноманітними варіаціями аквагімнастики — комплексу фізичних вправ в басейні з теплою морською водою під керівництвом фахівця.

Аквагімнастика зміцнює м’язи всього тіла, не перевтомлюючи організм: через більш високу щільність води в порівнянні з повітрям, навантаження значно збільшується, а підтримуючий і масажний ефект водного середовища розподіляє її рівномірно, робить рухи плавними, виключаючи можливість мікротравм м’язових і суглобових тканин.

Ефект аромотерапії побудований на впливі ароматичних та ефірних масел. Він сприятливо впливає на загальний стан нервової системи. Процедура проходить в спеціальній кімнаті з приглушеним світлом або в повній темряві, що дозволяє зосередити увагу організму саме на нюхових відчуттях. Процедуру часто супроводжує релаксаційна музика.

Масаж в басейні з морською водою може стати прекрасною завершальній процедурою розширеного курсу таласотерапії. Існує безліч інших процедур, спрямованих на загальне розслаблення, зміцнення м’язів, судин і стимуляцію обміну речовин в організмі. Деякі з них проводяться індивідуально, інші — в групах, також можна замовити процедури для двох.

Окремим блоком в центрах спа таласотерапії в Тунісі є різноманітні банні комплекси: відвідування хаммаме чи сауни. При бажанні можна замовити також косметичні процедури по догляду за обличчям і тілом — різноманітні пілінги, маски і т. д.

У всіх центрах спа талассо є кімната відпочинку, де можна випити чашечку трав’яного чаю — для відвідувачів центру це завжди безкоштовно.