Готелі Тайланду не мають офіційної категорії, зірковість присвоюється виходячи з загальної думки або суб’єктивної оцінки. Але не чекайте масивних готельних корпусів — наприклад, на островах Тайланду не дозволяється будувати будівлі вище пальм. Один з найбільш відвідуваних курортів Тайланду — Паттайя. Дістатися сюди можна прямим літаком до Бангкока, далі мандрівників чекає трансфер тривалістю близько двох годин.

Готелі в Тайланді

Готельна база Паттайі різноманітна. Тут можна знайти як скромні апарт-готелі, так і готелі категорії Deluxe. З настанням сутінків Паттайя перетворюється на карнавал, всюди звучить музика, світяться різнобарвні вогні дискотек, go-go-барів, різних клубів і масажних салонів. Мабуть, найпопулярнішим місцем у Паттайі є всесвітньо відоме «Альказар-шоу» (шоу трансвеститів). Це барвиста музична вистава, фантастичне поєднання музики, танцю і костюмів не поступається легендарному паризькому «Мулен Руж» по чудово поставленим номерам. А спокійно відпочити після бурхливих веселощів на дискотеці або в нічному барі можна в тиші комфортабельного готелю.

Інший цікавий тайський курорт — Хуа Хін. Він знаходиться за 200 км на захід від Бангкока на західному узбережжі Сіамської затоки і поки ще не дуже відомий серед російських туристів. Хуа Хін був відкритий ще в 20-х роках минулого століття королем Рамою VII і став офіційною літньою резиденцією короля і його сім’ї.

Тут величезні пляжі, хороші готелі і захоплююча екскурсійна програма. Головною визначною пам’яткою Хуа Хіна можна вважати Національний Парк Трьохсот Вершин. Він вражає величезною різноманітністю тваринного світу, химерними формами вапнякових гір і мальовничих заростей, радує око красою незайманої природи. Острови Таїланду приваблюють дайверів з усього світу, охочих пізнати таємничі води Індійського і Тихого океану, попірнати в печерах і відчути гостроту можливої ??зустрічі з китової акулою.

Найбільш популярні острівні курорти Таїланду — о.Пхі Пхі (острови вапнякових скель і стрімчаків з прекрасним краєвидом), тихий о.Самет, о.Самуї, відомий своїми прохолодними водоспадами, і, звичайно, о.Пхукет — найвідоміший тайський острів. Стрімко набирає популярність острів, що розташувався недалеко від материка о.Ко Чанг. Довгий час тут відпочивали тільки багаті місцеві жителі, для зовнішнього туристичного ринку Таїланду Ко Чанг (або просто Чанг) є наймолодшим курортом. На цьому острові зосереджена найбільша кількість готелів, що пропонують оздоровчі процедури.