Цікава країна з розкішними пляжами, древньою історією, приголомшливими храмами і палацами, чарівна і незвичайна … Мандрівники стверджують: приїхавши на відпочинок в Таїланд взимку або влітку, ви назавжди збережете в своїй душі неймовірну тутешню атмосферу.

Кращий сезон для поїздки

tailandБільшість туристів воліють відвідувати країну з листопада по лютий, в цей час тут тепло і сухо. Уже в березні стає занадто спекотно, а з квітня-травня починається тривалий сезон дощів. Тим не менш, багато приїжджають сюди в червні, липні і серпні, в цей час цілком можна відпочивати в Бангкоку або Паттайя, де дощі йдуть значно рідше. Найкращим часом для розслаблення на пляжах Крабі, Самуї, Пхукет вважаються грудень і січень, вартість відпочинку в Таїланді саме в ці місяці стає максимальною.

Фестивалі, палаци і відмінна кухня

turi-v-tailandНе варто обмежувати поїздку тільки пляжем. Навіть прості прогулянки по вулицях міст принесуть безліч вражень. Іноді здається, що тут весь час відзначають якісь свята, влаштовують фестивалі і найголовніше — всі жителі постійно посміхаються, тільки встигай робити фото! Сучасні будівлі межують зі стародавніми храмами і палацами, а недоторкана природа — з нескінченними рисовими полями. Ця невелика країна готова запропонувати гостям все, що тільки можна придумати: екстремальні спортивні розваги, розкіш кращих готелів, дивовижні ліси і заповідники, знаменитий тайський масаж і яскраві шоу. Тут дуже привабливі ціни на багато товарів, а незвичайні дешеві страви з рису, кокосового молока і соусу чілі сподобаються любителям китайської, мексиканської та індійської кухні.