Швейцарія — країна, яка славиться на весь світ безліччю багатств. Швейцарський годинник, швейцарський банк, швейцарський сир, швейцарський шоколад — ці словосполучення по всьому світу є синонімами найвищої якості та символами надійності. Безсумнівно, відпочинок в Швейцарії займає гідне місце в ряду благ сучасності, що носять горде визначення «швейцарський».

Відпочинок в Швейцарії Ця країна — справжній скарб для відпочинку і по праву може пишатися кожною своєю особливістю. Найчистіше повітря Альпійських гір забезпечує прекрасну екологію і унікальний клімат: гірський хребет захищає Швейцарію від циклонів, а географічне розташування на перетині кліматичних зон забезпечує дивовижне сусідство арктичних мохів та лишайників з тропічними пальмами і теплолюбними каштанами.

Курорти

Подорож з європейської міської цивілізації в царство вічних снігів і потім на південь, у середземноморську смугу за неповні 48 годин — таке можливо тільки тут! Курорти Швейцарії дозволяють своїм гостям насолодитися всіма гранями цих кліматичних контрастів, адже для кожного регіону цієї країни характерний свій клімат і свій пейзаж. Високогірні гірськолижні курорти Швейцарії  межують з жарким сонцем південних кантонів. Але, незважаючи на такі контрасти, температурні крайності цій країні не властиві, тому тури в Швейцарію не втомлять ні виснажливою спекою, ні суворими морозами, ні зайвою вологістю, що псує  будь-яку погоду.

Пейзажами Швейцарії можна милуватися нескінченно: дзеркальна гладь озер, засніжені гірські вершини, потопаючі в туманній синяві неба і густій ??зелені лісів,  смарагдові луки і долини, залиті медовим світлом літнього сонця, або іскристі срібними відблисками снігові килими у морозний і ясний зимовий день. Акуратні і затишні міста з чарівними середньовічними вуличками і готичною архітектурою неймовірно красиві як влітку, так і взимку, тому тури до Швейцарії з Москви та інших міст Росії стануть подорожжю в казку в будь-який час року.

Завдяки невеликій території країни і чудово розвиненою транспортною системою — однією з кращих в світі, — великою популярністю користуються автобусні тури до Швейцарії. До того ж через невелику площу країни переїзди від одного пункту поїздки до іншого не будуть довгими і нудними. Неймовірно красиві пейзажі, міста з цілими колекціями цікавих пам’яток і прекрасною архітектурою притягують сюди туристів з усього світу вже більше двохсот років. Високий рівень культури та освіти в країні забезпечують першокласний сервіс і професіоналізм працівників сфери послуг — не дивно, що тури до Швейцарії користуються такою популярністю в усьому світі.

Країна розвивалася на стику різних культур, випробувавши на собі вплив Франції, Італії, Німеччини і, з іншого боку, — національної самосвідомості кожного окремого кантону. Тому Швейцарія щоразу дивуватиме чимось несподіваним, буде відкриватися з абсолютно нового боку, виблискуючи відблисками граней, немов алмаз. Екскурсійні тури до Швейцарії найкраще допомагають проникнути в таємниці цієї багатогранної і дивовижної країни.

Велика частина її пам’яток пов’язана з природою. Тут немає непоказних або звичайних пейзажів. Кожен найдрібніший куточок вражає уяву і потішає погляд:  мовчазна гірська вершина, безкрайній зелений луг або хмара, засніжене село в гірській долині або мощена міська вулиця.

Можливо, завдяки такій красі ця маленька країна зуміла надихнути таких видатних особистостей, як Г. Гессе, К.Г. Юнг, І.Ф. Стравінський, П.І. Чайковський і багатьох інших, чия творчість пронизана нотами глибокої гармонії зі світом, умінням зрозуміти і торкнутися тонких граней душі. З Швейцарією пов’язано і безліч літературних історій. Наприклад, завдяки «Запискам про Шерлока Холмса» Рейхенбахський водоспад знаменитий не тільки як гарне місце, але і як могила професора Моріарті. Історія Шильонского замку надихнула Байрона на твір «Шильонский в’язень». З російської літератури відомий, перш за все, громадянин кантону Урі Микола Ставрогін, герой роману Достоєвського «Біси». Не дивно також, що багато героїв Набокова, як і сам автор, жили в Швейцарії.