Сейшели — в самій назві чути заспокійливий шепіт морського прибою і шелест листя. Сейшельські острови — це архіпелаг з більш ніж сотні островів, розташований недалеко від екватора. Відпочинок на Сейшелах славиться своїм спокоєм і гармонією з первозданною природою. Тут немає галасливої ??і розгульної  атмосфери пляжних клубів, зате є спів райських птахів, густа зелень пралісів, спекотне сонце, пом’якшене теплими морськими бризами, і ніжний океан, що вкриває блакитною ковдрою білосніжні дюни пляжів. Завдяки близькості екватора тут круглий рік панує тепла сонячна погода: температура повітря коливається в межах 25-30 градусів вище нуля.

Відпочинок на СейшелахМайже половина території держави  — заповідники і парки, де можна побачити рослини, тварин і птахів, що мешкають тільки на цих островах. Серед них — унікальна сейшельська пальма, плоди якої дозрівають протягом 7-10 років, а насіння є найбільшими на планеті і досягають ваги в 20 кг; унікальні чорні папуги, а також гігантські сухопутні черепахи (вік деяких з них тут досягає 150-200 років).

Острови архіпелагу за геологічним походженням діляться на гранітні і коралові. Більшість населених островів саме гранітні. Багато готелів Сейшел є повноправними власниками тих островів, на яких вони розташовуються. Таким чином, гості цих готелів отримують у своє розпорядження цілий острів у комплекті з неповторною атмосферою самоти і спокою.

Мае — найбільший серед островів архіпелагу.  Велика частина населення країни проживає саме на ньому. Тут же знаходиться і столиця держави — місто Вікторія, а також міжнародний аеропорт. Саме на Мае зосереджені всі міські розваги: ??дискотеки, бари, ресторани, казино і багато іншого. В самому центрі острова знаходиться знаменита гора Мон Блан. Тут же можна відвідати ботанічний сад Мон Флер, де при бажанні Ви зможете посадити власну кокосову пальму.

Праслін — другий за величиною острів Сейшел. Його називають «островом пальм» — тут, в національному парку Травнева Долина виростають 7000 унікальних сейшельських пальм. Мальовничі корали, що оточують острів, зачарують любителів дайвінгу. Дістатися сюди можна на катері або літаку з острова Мае.

Ла-Діг — цей острів вразить Вас красою масивів гранітних скель. Більшу частину площі острова займає гора Ні-д’Егл — Орлине Гніздо. Деякі номери готелів острова розташовані на гірському узвишші, завдяки чому з балконів і терас відкривається чудовий вид на зелень острова і блакитну гладь океану. На острів Ла-Діг ходять регулярні пороми з острова Праслін.

Силует — третій за величиною острів Сейшельського архіпелагу, що зберіг свій первісний вигляд. На острові всього 140 постійних жителів, які в основному займаються сільським господарством і рибальством. Єдиний на острові готель перевершує найвищі стандарти ідеального відпочинку.

Острів Святої Анни — це найбільший острів з 6-ти островів, що входять до складу Національного Морського Парку — одного з перших морських заповідників в Індійському океані. Природа острова типова для архіпелагу Сейшел: пляжі білосніжною смугою відокремлюють смарагдові ліси від прозорої синяви океану.

Тури на СейшелиТури на Сейшели — це можливість насолодитися райським блаженством далеко від шуму індустріальних міст, зануритися в атмосферу спокою в оточенні унікальної первозданної природи, що зберегла свою красу з найдавніших часів. Готелі архіпелагу, разом з першокласним сервісом, пропонують своїм гостям активний відпочинок. Острови, оточені мальовничими кораловими атолами, відкривають прекрасні можливості для дайвінгу. Рибалка на Сейшельських островах не залишить Вас без трофея. Крім водних розваг на Сейшелах дуже популярні польоти на дельтаплані або параглайдинг — відмінна можливість насолодитися чудовими пейзажами з висоти пташиного польоту. Так само тут знайдуть заняття до смаку любителям різних видів спорту — від серфінгу до гольфу і верхової  їзди.

Весілля на Сейшелах стане самим казковим і романтичним. До Ваших послуг кращі готелі Сейшел, що пропонують широкий спектр можливостей для організації весілля. Не менш казковим стане Новий рік на Сейшелах. Це традиційно зимове свято в оточенні екзотичної природи подарує самі казкові враження.