Зараз можна з упевненістю говорити про те, що громадяни Росії в переважній більшості вважають за краще відпочивати за кордоном, і навіть беруть кредити для того, щоб побувати в черговій екзотичній країні.

Жителі Росії абсолютно забули, що відмінно відпочити можна й у рідній країні. А адже тут є на що подивитися і де побувати. Правда, більшість громадян вважають, що, якщо вони живуть в Росії, то завжди встигнуть заглянути в будь-який куточок своєї неосяжної батьківщини. Але, як відомо, «що маємо, не зберігаємо, а втративши — плачемо», тому в черговий раз закликаєВідпочинок і тури по Росіїмо кожного — озирніться навколо, адже часом все найцікавіше знаходиться зовсім поруч.

Тури по Золотому кільцю Росії

Не всі і не відразу згадають міста, які об’єднуються терміном «золоте кільце Росії». Тури по містам золотого кільця, однак, стали відомим, стійким брендом, впізнаваним і популярним. Вони були досить популярні ще тоді, коли виїзний туризм був важкодоступний, а подібні тури називалися «Путівки по Золотому кільцю Росії».

Термін «Золоте кільце» існує з 1967 року і включає 8 основних міст: Сергієв Посад, Переславль-Залеський, Ростов Великий, Углич, Ярославль, Кострома, Суздаль, Володимир. Додатковий список, що включає: Александров, Гусь-Хрустальний, Муром, Плесо, Юр’єв-Польський, Палех, Калязін, Мишкін є дискусійним, але це жодною мірою не применшує історичне значення, збережені пам’ятники архітектури і скромну провінційну чарівність цих міст.

Всі міста Золотого Кільця живуть своєю долею, своїм особливим ритмом. Кожен з них просочений історією Росії. Вирішивши відправитися в тур по Золотому Кільцю Росії, ви подаруєте собі шанс зануритися в чарівну атмосферу російської провінції, побачити тихі, самобутні і стародавні міста, які є справжньою енциклопедією давньої архітектури і володіють високою історичною цінністю. Тури по Золотому кільцю Росії дозволять доторкнутися у тому числі до тих перлин історії і культури, які внесені до Фонду всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тури по Золотому кільцю Росії — це автобусні поїздки різної тривалості, під час яких можна ближче познайомитися з історією і культурою своєї країни.

Можна вибрати тур вихідного дня або тури на 3-5 днів і навіть на тиждень! За час подорожі кожен оцінить «дорогоцінні камені» Золотого кільця Росії в золотих переливах куполів, в білосніжній архітектурі  храмів, в чарівних пейзажах російської природи.

Екскурсійні тури по Росії

Екскурсійні тури по Росії включають і одноденні екскурсії по прилеглих до столиці областях. За один день в такому короткому турі можна отримати море вражень, подивитися цілі міста, музеї, центри народних ремесел та монастирі , завести нові приємні знайомства і відкрити для себе цілий ряд цікавих місць неподалік від Москви.

Так звані «екскурсії вихідного дня» дозволяють за короткий час відірватись від щоденних клопотів і змінити обстановку. Автобусні одноденні тури по Росії доступні і за часом, і за ціною.

Тури по Росії, звичайно, не обмежуються тільки містами Золотого кільця, Санкт-Петербургом і Москвою. Росія — найбільша за площею країна світу, тому побувати у віддалених її областях судилося далеко не кожному її прихильнику.

Окремим напрямком відпочинку в Росії влітку є річкові круїзи. Величні річки Росії — Волга, Дон, Ока, Дніпро, Нева та інші, — стабільно тримають лідерство в списку річок, які щорічно приваблюють величезну кількість любителів річкових круїзних прогулянок.

Про гостинність Росії відомо всім — вона готова відкритися, зачарувати, навчити і прив’язати до себе навічно. Для цього достатньо лише одного — щирого бажання познайомитися з нею ближче.