Тури в Польщу, «Країну Костелів», стають все більш популярними серед туристів. Це не дивно. Країна відрізняється багатою природою, а також цінними архітектурними та історичними пам’ятками.

Багато її куточків зберегли свою первозданну красу, що є рідкістю для густонаселеної Європи. Перш за все це Татри — найвищі гори в ланцюзі Карпат, які знаходяться на півдні країни. На сході Польщі збереглися великі масиви лісів — Біловезька пуща, Пенінський парк, Ойцовський національний парк, в яких, крім прекрасної природи, викликають захоплення розташовані на вапнякових горах середньовічні замки. На півночі тягнеться ланцюг численних невеликих водойм, розташованих серед мальовничих пагорбів і лісів — неповторний край Великих Мазурських озер, де стрункі сосни відображаються в дзеркальній гладі води. На морському узбережжі країни розтягнулися кілька сотень кілометрів пляжів із золотистим піском, «плаваючі» піщані дюни в Словінському національному заповіднику і прекрасні можливості для водних видів спорту.

Міста, які варто відвідати в рамках екскурсійного туру до Польщі

Варшава

Варшава, столиця Польщі, гармонійно поєднує традиції і сучасність. Увечері з тераси на Замковій площі, над якою підносяться історичні символи старої Варшави — Королівський Замок і Костел Св. Анни, відкривається вид на яскраво освітлений силует Свєнтокшиського моста, новітньої міської споруди.

Чарівність Старої Варшави зберігають стіни Старого міста і вулиця Новий Свят. Сучасні вулички і провулки Старого міста рясніють барвистими вивіскам, що запрошують туристів відвідати численні ресторани, кафе і виставки живопису. Влітку Ринкова площа Старого міста перетворюється на художню галерею під відкритим небом, а художники продають тут свої твори — пейзажі і портрети випадкових перехожих.

Краків

На гербі Кракова зображені відкриті ворота. Це символ того, що місто з радістю вітає своїх гостей і завжди з привітністю готове прийняти приїжджих з будь-якого куточка Землі. Так було завжди, так є і зараз.

Про Краків кажуть, що це місце має чудодійну силу. Згідно з давньою легендою, серце Кракова — Вавельський пагорб, де замурований магічний камінь, один з семи чарівних каменів, розкиданих по всьому світу. Ця легенда навряд чи пояснить всю магію чарівності Кракова. До сьогоднішнього дня тут збереглися пам’ятники архітектури і мистецтва всіх стилів. Тут знаходиться знаменита «Дама з горностаєм» Леонардо да Вінчі. Дуже цікавий унікальний середньовічний ринок, навколо якого в 1257 році і було засноване це чудове місто.

Величка

У Середньовіччі це місце називали «Magnum Sal» — Велика Сіль. Захована під землею сіль представляла колись неуявну цінність, була безцінним скарбом.

Експлуатоване протягом 750 років родовище солі у Величці є унікальною пам’яткою. У товщі викопної кам’яної солі гірських справ майстри висікали каплиці, скульптури і навіть люстри. Соляні копальні у Величці колись були місцем паломництва королів та імператорів, художників і поетів. Сьогодні туристична траса простягається на 3 км, включає 20 камер, з’єднаних переходами на глибині від 64 м до 135 м.

Вроцлав

Це місто називають «квіткою Європи, перлиною серед міст». У своїй історії Вроцлав належав полякам, чехам, австрійцям, угорцям, німцям. Там жили валлони, євреї, італійці, росіяни. Нації, культури та релігії тут змішувалися, але місту це принесло тільки користь.

Вроцлав — місто навчальних закладів та культурних установ, місто молоді та місто-космополіт, населене людьми, прибувшими сюди з різних країн світу. На ринку Старого міста перетиналися старовинні торгові шляхи і змішувалися архітектурні стилі різних епох. У Вроцлаві люди вміють розважатися. Ринок оточений стильними ресторанами, найвідоміший з яких «Пивниця Свідницька», де подають найсмачніше в місті пиво.

Шоп тури в Польщу

Шоп тури в Польщу були вкрай популярні на початку 90-х. Зараз, звичайно, ця ситуація дещо змінилася, і сюди вже не їдуть «човники» за великим обсягом недорогих товарів.

Польща завжди славилася якісними виробами і цікавим стилем дизайну. В кінці кожного сезону (зазвичай на початку січня, середині червня, у вересні та листопаді) в польських торгових центрах організовуються розпродажі. Це ідеальний час, щоб оновити свій гардероб, заощадивши значні суми.

Також кілька разів в році в торгових галереях організовуються «нічні покупки». Це час для любителів шопінгу за зниженими цінами.

Шоп тури в Польщу вдало поєднуються з можливістю відвідати найкрасивіші міста — Варшаву, Краків, Гданськ, Вроцлав і інші, тому можна дуже просто поєднати шопінг з екскурсійною програмою.