Що першим приходить в голову при думці про Об’єднані Арабські Емірати? Найбагатші шейхи і стародавні мечеті або ультрасучасні будівлі та найвищий рівень сервісу? Суворі ісламські традиції або насичене, при цьому безалкогольне нічне життя? Будь-яка думка про цю дивовижну країну має право на існування. Самі розпещені туристи всього світу вважають відпочинок в ОАЕ взимку і влітку справжнім туром в рай!

Тури в ОАЕЯкщо Ви вперше збираєтеся відправитися в Об’єднані Арабські Емірати, то найголовнішим питанням для Вас стане: «Куди ж поїхати в ОАЕ і який емірат вибрати?». У цій статті ми дамо короткий опис для кожного емірату, щоб Вам легше було визначитися з вибором.

Абу-Дабі — столиця Об’єднаних Арабських Еміратів і найбільший з семи еміратів. Відпочинок тут воістину розкішний: сервіс в готелях на вищому рівні, відмінні пляжі, безмежні можливості для шопінгу і маса розваг.

Дубай — друге за величиною місто в Еміратах, відоме на весь світ, як сучасний мегаполіс, на території якого побудована найвища будівля у світі — Бурдж Халіфа і найдорожчий і розкішний готель — Буржд Аль Араб.

Шарджа — третій за величиною Емірат, що ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Тим туристам, які хочуть вирушити в цей емірат, насамперед, варто знати, що тут діє сухий закон. Відзначимо також, що в Шарджі дуже вигідний шопінг.

Фуджейра — єдиний з еміратів, що знаходиться на узбережжі Індійського океану. Фуджейру по достоїнству можна назвати одним з найкрасивіших міст в ОАЕ. Емірат багатий на історичні та культурні пам’ятки і наділений чудовою природою.

Рас-аль-Хайма — самий північний і родючий емірат, що вражає красою природних ландшафтів. Також Рас-аль-Хайма приваблює туристів своїми прекрасними піщаними пляжами і безліччю можливостей для активного відпочинку.

Умм-аль-Кувейн — тихий і спокійний емірат, підходить для безтурботного і розслабляючого відпочинку. Тут трохи готелів, зате створені всі умови для занять спортом.

Аджман — найменший з семи еміратів, що знаходиться поряд з Шарджею. Тут трохи готелів, деякі з яких класу «люкс».

uae2Пляж і море тут доступні в будь-якому сезоні, взимку температура повітря становить близько 25 °С, а влітку досягає 40 градусів. Море рідко остигає нижче 22-23 °С. Самий сприятливий період для відвідування цієї східної казки — з вересня по травень, в червні сюди приїжджають любителі гарненько погрітися на сонці, а липень і серпень вважаються занадто спекотними місяцями, причому через підвищену вологість спека тут переноситься погано. Гостям країни варто враховувати, що в грудні і січні ночі досить прохолодні, а в лютому можна потрапити в дощовий період.

Природні та рукотворні чудеса. Пам’ятки ОАЕ: Дубаї.

Коралові рифи, вулканічні озера, білосніжні пляжі і червоні пустелі, а також унікальна фауна, гарячі джерела в горах Хаджарських масиву — природа щедро нагородила країну. Не відставали від неї і люди, створюючи незвичайні високотехнологічні дива: знаменитий штучний острів Пальма Джумейра, хмарочос, що обертається в Дубаї, найвищий готель у світі, 18-метровий штучний вулкан в аквапарку Дрімленд і багато-багато іншого. Є тут і пам’ятки старовини — діючі старовинні мечеті, палаци, древнє місто Юльфар і безліч музеїв. Після поїздки в Емірати залишаються чарівні спогади та унікальні фото.