Мексика викликає цілий букет найрізноманітніших асоціацій, починаючи від ацтекських міст і вологих джунглів і закінчуючи текілою, пекучим соусом і піснями усміхнених людей в сомбреро. Розваг тут дійсно багато, і кожен знайде відпочинок в Мексиці за своїм смаком.

Відпочинок в МексиціКафе, ресторани, нічні клуби і дискотеки — спекотна Мексика дарує веселощі від душі. До речі, як не дивно, але самі мексиканці майже не п’ють текілу, зате знають головний секрет її приготування. Краща текіла у всі часи виготовлялася в околицях міста Текіла, що на заході мексиканського штату Халіско.

Історія традиційного північноамериканського напою сягає своїм корінням у часи цивілізації ацтеків, які задовго до приходу в ці землі іспанських конкістадорів виготовляли «прадіда» текіли — Вимк, більш відомого під назвою Пульке. Його і зараз можна зустріти в магазинах і ресторанах по всій Мексиці.

Що ж стосується мексиканської кухні, то, незважаючи на репутацію гострої та пекучої, насправді вона досить нейтральна. Уславлені на весь світ гострі соуси додаються окремо, за смаком. Мексиканські кулінари пропонують багатий вибір страв з м’яса, різноманітних овочів, приготованих з шиком і родзинкою, так що навіть найдосвідченіший гурман залишиться задоволений.

Тут можна, крім усього іншого, спробувати свіжі соки з кактусів — своєрідну безалкогольну альтернативу знаменитої  текіли. Їх пропонують не тільки місцеві ресторани, але і готелі Мексики.