Найбільшою популярністю серед туристів користуються такі курорти Мексики, як Канкун і Рів’єра Майя. Обидва вони знаходяться на знаменитому півострові Юкатан, але мають свої особливості, як природні, так і в інфраструктурі. Канкун – найбільше курортне місто Мексики. Колишнє рибальське село нині входить в десятку кращих курортів світу.

Тури в МексикуЦе своєрідна піщана коса, шириною в півкілометра, а завдовжки — в 30 км. Тут майже ідеальний клімат, а морський прибій здатний догодити і любителям спокійної води (у верхній частині курорту), і мисливцям за великою хвилею (в нижній частині коси, що виходить у відкрите море).

Рів’єра Майя радикально відрізняється від Канкуна: інший пісок, інша атмосфера і навіть вода в морі іншого кольору. Курорт являє собою широку смугу, що простягнулася на 100 км уздовж моря. Це порівняно нова курортна зона, в 2009 році тут було відкрито парк-заповідник Сіан Каан. На площі в 50 га можна зануритися в первозданну природу північноамериканських джунглів, проплисти на плоту по печерних річках, де час ніби завмер і перестав існувати. На території парку можна зустріти природні колодязі — сеноти, що служили для індіанців майя джерелами питної води.

Збираючись у подорож, краще всього вибирати комбіновані  тури в Мексику. Вони дозволять за короткий термін розглянути країну з різних сторін, поєднуючи в собі як пляжний відпочинок в Мексиці, так і екскурсійні програми.

Найбільш привабливими, інтригуючими і загадковими пам’ятками Мексики є, звичайно ж, пам’ятки древньої цивілізації майя. Як відомо, календар майя закінчується 22 грудня 2013 року, так що тури в Мексику 2013 року — це особливий досвід, подорож, в якій зустрінуться минуле і майбутнє.

Руїни міст майя, де збереглися не тільки основні культові та релігійні будівлі, але і деякі житлові і господарські будівлі. Найбільш відвідувані визначні пам’ятки Мексики, пов’язані з цивілізацією майя, — Паленке, Чичен-Іца, Ушмаль, Ек-Балам і кілька інших міст, багато з яких перебувають під охороною ЮНЕСКО.

Мексика привертає і своєю неймовірною природою. Тропічні джунглі, мальовничі узбережжя, екзотична флора і фауна, як наземна, так і підводна, подарує гостям цієї країни безліч нових дивних відкриттів.