Детальну інформацію по турах і відпочинку в Австрії, дати заїздів і ціни уточнюйте у наших менеджерів. Австрія, офіційна назва Австрійська Республіка (Republik Osterreich) — невелика держава в центрі Європи. Більшу частину території Австрії займають гори. Але завдяки своїй історії, Австрія сьогодні — це перлина Європейської культури.

avstriya1Колись, у часи шістсотлітнього правління династії Габсбургів, Австрія була однією з наймогутніших країн Європи. Тури в Австрію для сучасного мандрівника являють собою унікальне поєднання незайманої природи, багатих культурних традицій і розвиненої туристичної інфраструктури.

Екскурсійні тури в Австрію

Тисячі туристів приїжджають в Австрію тільки задля того, щоб познайомитися з її приголомшливою культурно-історичною спадщиною. Екскурсійні тури в Австрію знайомлять Вас з прекрасним Віднем, музичним Зальцбургом, казковими замками Штирії та іншими пам’ятками.

avstriya2

Тури до Відня

Відень — один з чотирьох великих імперських міст. Вас чекають незабутні враження від відвідування цього прекрасного міста! Екскурсійні тури до Відня познайомлять Вас з величчю віденських палаців і чарівністю кав’ярень, багатством музеїв і красою парків. Ви можете поєднати тури до Відня з поїздками в Зальцбург або Будапешт з відпочинком на гірськолижних курортах Австрії чи альпійських озерах Карінтії.

Гірськолижні курорти Австрії

В Австрії любителі зимових видів спорту мають величезний вибір: більше 800 курортів пропонують 22000 км лижних трас, 16000 км доглянутих рівнинних трас і багато іншого. Тут навіть влітку можна кататися на гірських лижах.

avstriya4Відпочинок на озерах Австрії

Тури на озера Карінтії і Залькаммергутта подарують Вам спокійний та інтелігентний відпочинок на теплих блакитних озерах з чистою питною водою, в оточенні фантастичних гірських пейзажів. Тут ви знайдете прекрасні можливості для занять спортом і екскурсійних поїздок, шопінгу та прогулянок.

Індивідуальні тури в Австрію

Тури до Відня, поїздки на озера або гірськолижний курорт Австрії не обов’язково повинні бути з групою. Ми допоможемо скласти будь-який індивідуальний маршрут і забронюємо всі необхідні послуги для Вашого індивідуального туру в Австрію. Ви зможете поєднати екскурсійний тур до Відня з відпочинком на озерах Карінтії або відпочинок на гірськолижних курортах Австрії з відвідуванням виставок або конференцій.