Гірськолижні тури на курорти Андорри

Андорра — самий сонячний серед гірськолижних курортів Європи. Затишно розташувавшись в Піренеях, Андорра протягом усього року привертає увагу величезної кількості туристів, а в період з грудня по березень перетворюється на один з європейських центрів любителів гірських лиж. Сезон тут починається з грудня і триває до середини квітня. Ночами взимку температура повітря , як правило, мінусова, а вдень піднімається до +10 C, глибина сніжного покриву коливається від 50 до 300 см. А найдивовижніша особливість андоррської зими — в горах лежить сніг, а внизу, в місті цвітуть квіти.

andorra

Кожен, хто побачив Андорру хоч раз, взяв з собою частинку цього князівства. Для одних тури в Андорру — це знайомство з живою історією і стародавніми традиціями, для інших — спорт, активний відпочинок, гірські лижі, чудова природа. Приїжджайте, і ви самі в цьому переконаєтеся!

Гірські схили Андорри — це рай для всіх шанувальників гірських лиж і сноуборду. На самому початку розвитку лижного спорту та інфраструктури в Андоррі було 5 гірськолижних курортів: Pal, Arinsal, Soldeu-El Tarter, Ordino-Arcalis, Pas de la Casa-Grau Roig. Після цілої хвилі об’єднань, що прокотилася за останні роки в Андоррі, по суті, залишилося два гірськолижних курорти: GRANDVALIRA, яка включає Soldeu, El Tarter, Canillo, Encamp, Pas de la Casa, Grau Roig, а також французький сектор Portes de Neiges і VALLNORD , куди увійшли курорти Pal, Arinsal та Ordino-Arcalis. GRANDVALIRA має єдину систему підйомників, в той час як у VALLNORD є загальний скі-пас, але дві частини станції, Pal-Arinsal та Ordino-Arcalis, не об’єднані.

Якщо ви хочете побачити і випробувати якомога більше, покататися на всіх гірськолижних курортах Андорри, ми пропонуємо вам скористатися спеціальним загальним скі-пасом «Super Ski-pass». Траси різних категорій складності, загальною протяжністю 281 км, задовольнять запити любителів гірських лиж всіх рівнів. Фахівці визнають, що піренейські гірськолижні курорти не поступаються і навіть перевершують за якістю підготовки трас знамениті альпійські регіони. Всі траси марковані, забезпечені покажчиками і дистанційними мітками, захищені огорожами. Щороку тут з’являються нові гірськолижні траси та підйомники — крісельні та бугельні.

Втім, в Андоррі заняття собі знайдуть не тільки любителі гірських лиж. Тут є льодовий палац Palau de Gel в Canillo, де катаються на ковзанах, спортивні комплекси з критими басейнами, термальний комплекс Caldea, боулінг в спортивно-розважальному комплексі в Ordino, і відкрився в минулому році новий SPA центр в Soldeu — Sport Wellness Mountain SPA.

Переваги гірськолижних турів до Андорри:

  1. Найкраще місце для навчання початківців лижників.
  2. На курортах Андорри найновіша сучасна гірськолижна інфраструктура.
  3. Лижні тури в Андорри гарантують вам якісний зимовий відпочинок за цінами, нижчими, ніж в альпійських країнах, але з високим європейським сервісом.
  4. Це самий південний європейський курорт. Купуючи тур в Андорру, можете бути впевнені, що засмага вам забезпечена.
  5. В Андоррі компактне розташування станцій. Кожен день можна кататися на гірських лижах на нових схилах.
  6. Гірськолижні тури в Андорру — це можливість зайнятися і спортом і шопінгом. Тут зона безмитної торгівлі. І ціни на інвентар спорядження нижчі, ніж в інших країнах.
  7. Тури в Андорру об’єднують можливості та гірських лиж та термальних SPA комплексів, які доступні на всіх курортах.