Латвія — країна-красуня, яка розташувалась на березі Балтійського моря і Ризької затоки. На півночі вона межує з Естонією, на сході — з Росією і Білорусією і на півдні — з Литвою.

Тури і відпочинок в ЛатвіїКраїна пишається своїми давніми туристичними традиціями. Тут прекрасне бурштинове узбережжя Балтійського моря, нескінченні ліси і мальовничі озера. Латиші дбайливо зберегли не тільки свою природу, а й культуру. Історичне минуле країни вселяє трепет — тут побували хрестоносці, сюди вторгалися Польські і шведські завойовники, уздовж Балтики процвітали Ганзейські торгові міста. Латвія була улюбленим місцем відпочинку російських імператорів і багатих дворян.

Свідченням тому служать замки, палаци, ратуші, собори і багато інших архітектурних пам’яток Середньовіччя, які можна зустріти в будь-якому куточку країни. Латвію часто називають Балтійської Швейцарією — як визнання вищого рівні краси, привітності і гостинності. Рига і Юрмала відомі далеко за межами Латвії. Багато вибирають тури в Латвію на вихідні — курорти Юрмали влітку, або автобусні тури в Ригу та інші міста.

Країна приваблива ще й тим, що її географічна близькість до Росії дає можливість дістатися до неї за нетривалий час, з комфортом і за прийнятні ціни. Також незаперечним плюсом є і те, що багато жителів країни говорять російською, що позбавляє мовного бар’єру.

Екскурсійні тури в Латвію на вихідні можуть здатися короткою пригодою, проте за два дні можна встигнути оглянути масу пам’яток. У Ризі багато пам’яток архітектури знаходяться в Старому місті і в межах історичного центру, який занесений в Всесвітній список культурної спадщини ЮНЕСКО.

У першу чергу, тут необхідно відвідати Домський Собор — найдавнішу будівлю Риги, будівництво якої почалося в 1211. Тут часто проводяться ярмарки, концерти та інші заходи. Обов’язково варто побачити Ризький замок, що зберігся в первозданному вигляді.

Зараз це резиденція Латвійського президента. Також у замку знаходяться музей історії Латвії, музей зарубіжного мистецтва, музей літератури, театру і музики. Також варто подивитися на зразок зодчества середньовічної Риги «Три брати» — ансамбль житлових будинків, найстаріша частина якого була побудована в XV столітті. Крім них у столиці є ще Шведські ворота, Будинок котів, Порохова вежа, Будинок Чорноголових і багато інших цікавих і унікальних споруд середньовіччя та нових часів.

Також туристам надається відмінна можливість здійснити круїз на поромі за маршрутом Рига — Стокгольм. Після відвідин латвійської столиці, лайнер доставить мандрівників в чудовий місто Стокгольм, «Північну Венецію» — тут туристи поринуть в атмосферу Середньовіччя, побродять по старовинним вузьким вуличкам і будуть захоплюватися казковим виглядом  одного з найкрасивіших міст світу.

Тур «Балтійський Експрес» — подорож по всіх трьох Балтійським столицям. Туристів розміщують в готелях в історичних центрах. Програма туру дуже насичена — пропонується багато екскурсій та відвідувань різних визначних пам’яток, а також гастрономічне знайомство з національними кухнями.

Крім того, можна вибрати комбіновані тури за маршрутом Таллінн — Рига — Стокгольм, Рига — Таллін і Рига — Вільнюс, а в межах країни — екскурсійні тури по містах Латвії: Цесіс, Юрмала, Кулдига, Лієпая, Сигулда.

У літній сезон в Латвії неодмінно варто відвідати Юрмалу, знаменитий місто-курорт на узбережжі Балтики в 14 кілометрах від Риги. Курорти Юрмали з піщаними пляжами, що протягнулися на 32 км, соснами і освіжаючим цілющим повітрям моря створюють неповторний і привабливий вигляд. Секрет юрмальського успіху — у вмілому поєднанні трьох «зон» відпочинку — морської, лісової і культурної. М’який клімат робить місто улюбленим місцем відпочинку латишів і закордонних туристів. Саме тут проводяться відомі мільйонам людей конкурс «Нова хвиля» і музичний фестиваль КВН «Ківін». У концертному залі «Дзінтарі» щодня виступають світові зірки. Літні тури в Юрмалу дуже популярні серед російських туристів.

За межами Риги найбільш популярним є Рундальський Палац розташований в 70 км від столиці в Земгале. Видатна пам’ятка архітектури, виконаний у поєднанні стилів бароко і рококо, був побудований в середині XVIII століття. Весь палацовий ансамбль займає більше 60 Га, основну частину займає мисливський та французький парк. Палац є музеєм і також використовується президентом Латвії для прийому високопоставлених гостей. Тут проводяться театралізовані костюмовані екскурсії, а охочим виконати старовинний танець пару складе особа, «особливо наближене до корони».

Ще один великий пам’ятник історії, що знаходиться всього в 50 км від Риги, в Сигулде, який необхідно відвідати — Турайдський замок, що в перекладі означає «Божий сад». Закладений в 1213 році, замок був добудований тільки до XVI століття. У 1776 замок згорів, але в кінці XX століття почалася його реставрація і зараз можна побачити як виглядав замок, познайомитися із середньовічним побутом, піднятися на його вежу, помилуватися чудовим виглядом, побродити по прогулянковим стежкам і порибалити у ставку.

Готелі Латвії пропонують клієнтам все необхідне для повноцінного і комфортного відпочинку на будь-який смак — від недорогих і скромних номерів до шикарних апартаментів і дизайнерських студій. Який би не був рівень зірковості готелю, сервіс завжди буде на високому рівні. У всіх великих містах Латвії є хостели за дуже низькими цінами.