Тури в Латинську АмерикуЧітке визначення терміна «країни Латинської Америки» дати неможливо. У політичному сенсі до Латинської Америки відносяться країни південноамериканського континенту і території на південь від США, такі як Мексика, Бразилія, Перу, Чилі, Ямайка та безліч інших острівних і материкових країн, а також частина карибських островів.  Мабуть, тільки в політичному сенсі їх і можна об’єднати, адже кожна країна тут не схожа на іншу. Кожна з них сповнена контрастів, дивовижна своєю історією, манить пригодами і пропонує насичену екскурсійну програму.

Відпочинок в Латинській Америці в першу чергу асоціюється саме з екскурсійними турами, що поєднують у собі декілька країн: Перу + Еквадор, Аргентина + Бразилія і багато-багато іншого. Цікаві екскурсії можна поєднати з відпочинком на узбережжі в одній з країн. Наприклад, у Бразилії, де крім дивовижного міста-карнавалу Ріо-де-Жанейро (який, до речі, зовсім не є столицею країни) існують пляжні курорти Бузіос і Ангра. Відпочинок на білосніжних пляжах подарує море насолоди, а професійний сервіс і якість готельної бази прекрасно його доповнять.

Але повернемося до пам’яток Латинської Америки. Одна з найбільш дивовижних — водопади Ігуасу.  Вони розташовані на кордоні трьох держав — Бразилії, Аргентини і Парагваю — і знаходяться на місці зустрічі річок, утворюючи каскади води, звуки якої чутні за декілька кілометрів. Величезні фонтани бризок створюють веселки надзвичайної краси. Скільки чудових фотографій можна тут зробити!

Не менш цікава країна Перу і, звичайно, найвідоміша її пам’ятка — Мачу-Пікчу, одне з семи нових чудес світу, таємнича загадка доколоніальної Америки. Примітна також історія відкриття цього дива: довгий час Мачу-Пікчу вважався легендою, поки один американський професор, витративши на його пошуки кілька років, не наткнувся на дві індіанські сім’ї, що охороняли таємниче місто. Професор подарував одному з хлопчиків цього поселення монетку в 1 сіль (приблизно 30 центів), і той вказав йому зарослу стежку до вершини гори, де і були заховані в густих заростях руїни стародавнього міста. Ось так, всього за одну маленьку монетку була відкрита стародавня таємниця міфічного міста, свідка розквіту і занепаду цивілізації інків.

Найвеличніше природне багатство світу — долина річки Амазонки — також знаходиться в Латинській Америці. Це унікальне місце, зване «легенями» планети, є одним з найбільш таємничих і маловивчених місць на Землі. До цих пір тут живуть племена, що зберегли найдавніший, доісторичний устрій життя. Величезна різноманітність рослин і тварин, багато з яких є ендеміками, оточують  мандрівника з усіх боків. Можливо, гостю цих місць пощастить зустріти у водах ріки амазонського рожевого дельфіна  — представника унікального виду, загадкового і майже не вивченого. Тури в Латинську Америку, що включають в себе подорож по Амазонії, подарують унікальний шанс злитися з незайманою природою. Тут навіть готелі гармонійно вписуються в навколишнє середовище, являючи собою автентичні хатини в джунглях, збудовані не тільки на землі, але і на деревах. Відпочинок в такому готелі забезпечить гостю повне занурення в зовсім іншу реальність, відмінну від звичного світу.