Туризм і відпочинок за кордоном вже давно увійшли в наше повсякденне життя. І все частіше ми звертаємо увагу на те, що нам не вистачає часу, щоб відвідати всі цікаві місця на карті світу. Як же бути і як спланувати свій відпочинок, щоб можна було побачити побільше під час своєї відпустки?

У нас є чудове рішення — круїзна подорож!!!

Чим же так приваблюють круїзи?

Круїзні подорожі стали популярні дуже давно. Ще в ті далекі часи, коли про машини, поїзди і літаки ще ніхто навіть і не замислювався, Магеллан і Колумб борознили морські простори в пошуках нових цивілізацій. Але це з історії 🙂

З тих пір кораблі стали більшими, багатшими і набагато красивішими, та й мета морських подорожей, звичайно, змінилася, але ось популярність залишилася колишньою. Круїзна подорож має цілий ряд своїх переваг.

  1. Можливість побачити і відвідати відразу декілька місць.

Корабель, на якому відбувається подорож, заходить в порти багатьох, що зустрічаються на шляху, міст. Багато лайнерів здійснюють міжнародні морські круїзи — подорожі. Завжди є можливість зійти з корабля і прогулятися по визначних пам’ятках міста, сходити на екскурсії, накупити сувенірів друзям і рідним.

  1. Зручності в дорозі.

Відвідати декілька місць за одну відпустку досить проблематично: часті переїзди, важкі валізи, зміна декількох готелів, забуті і втрачені речі. Навіть, якщо ви зібралися в поїздку на машині, погодьтеся, не всім буде комфортно сидіти за кермом по декілька годин. А на круїзному лайнері, між зупинками, є можливість залишити речі в своїй каюті і не тягати їх постійно за собою.

  1. Економія часу.

Всі розваги знаходяться буквально в декількох метрах одна від одної. Немає потреби багато ходити від басейну до тренажерів, від тренажерів до бару, від бару до казино або ігрових автоматів. Крім того на круїзному лайнері є маса розваг, як для дітей, так і для дорослих. Можна розважити себе не тільки волейболом або тенісом, але навіть сходити в кіно або на спектакль або концерт!

  1. Можливість подорожувати великою компанією.

Як би багато Вас не було, всі зможуть знаходитися один біля одного (якщо ви цього забажаєте звичайно)

  1. Економія грошей!

При цьому економія ні в якому разі не відбивається на якості. Як би фальшиво це не звучало, але економія цілком реальна на харчуванні, на розвагах, на пам’ятках та екскурсіях. І це далеко не всі переваги круїзного відпочинку. На сьогоднішній день існує величезна кількість сучасних і, що важливо, надійних круїзних лайнерів з широким спектром послуг. Так що вибрати є з чого.