Напевно, в даний час практично кожне місто може запропонувати бажаючим відвідати місцевий зоопарк. Не тільки діти, а й дорослі із задоволенням проводять час в таких закладах, де можна спостерігати за незвичайними екзотичними тваринами, що знаходяться в безпосередній близькості.

Але не всім людям відомо, що зоопарки бувають різні. Існують такі, де можна не тільки візуально насолодитися тваринами, птахами і рептиліями, але навіть помацати їх. Погодьтеся, така можливість — це стовідсоткове незабутнє відчуття. Перед Вами список зоопарків, які можна сміливо назвати найбільш неординарними.

  1. Таїланд. Шрірача.

Тут зібрано понад десять тисяч крокодилів, а також близько чотирьохсот бенгальських тигрів, що вважаються рідкісними тваринами. Але на цьому достоїнства зоопарку Шрірача не закінчуються. З повною відповідальністю заявляємо, що це єдине в світі місце, де мирно співіснують тигри і свині. Неймовірно цікаво поглянути на такі неординарні сім’ї, чи не так?

  1. Аргентина. Лухан.

Це місце часто називають найнебезпечнішим зоопарком в світі. Можливо, це дійсно так, адже на Землі небагато місць, де з хижаком можна зустрітися в такій близькості. Вхід для тих, хто просто хоче подивитися на екзотичних тварин становить сім доларів, але якщо Ви бажаєте наблизитися до будь-якої тварини, що живе в зоопарку, тим самим маючи можливість погодувати її або погратися, Вам запропонують оформити спеціальний бланк, який посвідчує Вашу згоду на відсутність відповідальності за Ваше життя з боку адміністрації. Заплатити за подібний квиток доведеться близько п’ятдесяти доларів. Навіть самим маленьким відвідувачам дозволяється брати на руки тварин і робити з ними все, що заманеться.

  1. Таїланд. Храм тигрів.

Дане місце надає людям можливість щільно поспілкуватися з зубастими хижаками в умовах, максимально наближених до природних. До речі, самим тваринам подібне спілкування завдає чимало задоволення, підтвердженням чому є відсутність нещасних випадків з самого дня відкриття зоопарку в 1994 році.

В даний час в храмі поруч з буддистами живе 34 тигра. Настоятель храму запевняє, що в їхній дружній сім’ї панує мир і гармонія. Це місце можна вважати найкращим доказом можливості співіснування людини і хижака.

  1. ПАР. Канго — ранчо дикої природи.

Територія зоопарку вражає своїми розмірами. Тут можна побачити вимираючі види диких тварин, а також зустрітися з крокодилами, що знаходяться в подобі свого природного середовища. Люди, що працюють в зоопарку, з радістю демонструють відвідувачам наскільки спритними і швидкими можуть бути ці хижаки, про яких ходить слава неповоротких і ледачих.

Незвичайна послуга, що надається Канго — занурення у водойму, що кишить крокодилами. Якщо Вам виповнилося 12 років і Ви сповнені бажання отримати неймовірні відчуття, то працівники зоопарку заведуть Вас з спеціальну клітку і опустять в ставок. В клітці є отвір, в який крокодили зможуть просунути морду і доторкнутися до туриста. Однак це абсолютно безпечно, так як відкрити пащу крокодилові не вдасться.

  1. Таїланд. Маєтаман — табір слонів.

У Таїланді розташовані шість розплідників, де слони не тільки мешкають, а й навчаються малюванню. Деяких слонів вже можна вважати справжніми творцями мистецтва. Найталановитіша і відома слониха — Хонг, яка проживає в Маєтамані. Хонг з дитинства навчається малюванню, тим самим довівши людям, що тварини теж можуть бути майстрами своєї справи.

  1. Зоопарк у Сінгапурі.

Тварини живуть практично без вольєрів і огорож. У своєму звичному середовищі проживання. Відвідування одного з представлених зоопарків стане справжнім святом для Вашої родини!