Тель-Авів — головний курорт Ізраїлю, розташований на Середземноморському узбережжі. Це другt за чисельністю населення місто Ізраїлю, його економічний і культурний центр.

Тури в Тель-Авів, ЯффоВідпочинок в Ізраїлі, і в Тель-Авіві зокрема, сильно відрізняється від інших курортів Середземного моря — тут чудові піщані пляжі, м’який клімат, високий рівень сервісу, динамічність і багатий вибір екскурсійних програм. Тут старе і нове тісно переплітається, місто сповнене контрастів, поруч з вузькими житловими вуличками розташовані висотні готелі, на перехресті можна зустріти дорогу іномарку, що дає дорогу кареті, шикарний бутік поруч з «блошиних ринком».

Тель-Авів безсумнівно туристичне місто: тут розташовано безліч готелів, дискотек і магазинів. Ресторани в Тель-Авіві запропонують своїм відвідувачам страви місцевої, арабської, європейської та східної кухні. Набережна Тель-Авіва завжди освітлена і багатолюдна.

Відпочинок в Ізраїлі з дітьми надзвичайно різноманітний — після пляжу можна відвідати парк «Яркон». Він представляє собою величезну зелену територію, що розтяглася на кілька міст уздовж однойменної річки. На його території є пішохідні та велосипедні доріжки, атракціони, гаї і безліч садів. У спеціальному центрі туристи і городяни можуть орендувати велосипед.

Після заходу набережна Тель-Авіва заливається тисячами вогнів і оживає — відкриваються багато барів і дискотек, грає музика, люди танцюють прямо на вулицях.

Особливої ?? уваги заслуговує місто Яффо — це стародавнє місто-порт, що примикає до Тель-Авіву з півдня. В Яффо легко потрапити прогулюючись по набережній. Тут варто відвідати оглядовий майданчик, з якого відкривається вид на незліченні пляжі Тель-Авіва, спробувати рибу в літньому ресторанчику і просто побродити по вузьких вуличках. На відміну від популярних піщаних пляжів Тель-Авіва, в Яффо берег, в основному, скелястий, і тут легко знайти затишне місце, де можна відпочити і позасмагати, ні з ким не ділячи дорогоцінні метри.

Тури в Тель-Авів ідеальні для першого відвідування Ізраїлю. До того ж, місто дуже зручно розташоване для екскурсійних поїздок. Звідси недалеко до всіх головних визначних пам’яток країни, туристам пропонуються екскурсії по Ізраїлю з Тель-Авіва практично в будь-яку точку. Дорога Тель-Авів  — Єрусалим і Тель-Авів  — Хайфа займає приблизно годину, трохи подалі знаходяться Мертве море, Голани і Ейлат.