На самому півдні країни, біля берегів Червоного Моря і точки перетину кордонів Ізраїлю, Єгипту, Йорданії та Саудівської Аравії розташоване місто Ейлат — справжній курортний рай, що приваблює туристів комфортним кліматом, сучасними готелями, високим рівнем сервісу і розвиненою інфраструктурою.

Тури в ЕйлатТут можна зайнятися водним спортом та парасейлінгом, покататися на яхті, опуститися на дно моря на підводному човні «Yellow submarine», поїхати в сафарі на джипах, зайнятися дайвінгом.

В Ейлаті обов’язково варто відвідати Підводну обсерваторію — парк на кораловому березі, де можна цікаво і з користю провести час з усією родиною. Опустившись на глибину 6 метрів туристи побачать все багатство підводного світу — гіпнотизує морська вода, різноманітність і краса коралових рифів, свято кольору на лусці і плавниках морських мешканців. На території обсерваторії є акваріуми з рідкісними видами риб і басейни з акулами, скатами і морськими черепахами.

Производство и реализация различных видов пластиковых и металлических сеток в Украине… Читать дальше

Недалеко від підводної обсерваторії знаходиться Дельфіновий риф — заповідник-атракціон, де на дельфінів можна не тільки дивитися, але і плавати з ними. Прогулюючись поряд з торговим центром Ейлата, не варто дивуватися піраміді — ні, це не Єгипет, а один з найсучасніших кінотеатрів Ізраїлю «IMAX», з величезним екраном, що підтримує тривимірне зображення. В кінотеатрі також знаходиться музей воскових фігур, в якому представлені більше 150 унікальних копій відомих акторів, політиків та казкових персонажів.

Готелі Ейлата запропонують ідеальний відпочинок, який поєднує в собі красу природи і розваги для будь-якого віку. Готелі розташовані на березі затоки і в штучних легенях. Як і на всіх курортах Ізраїлю, в Ейлаті представлені готелі всіх категорій — від фешенебельних до економ-класу.

До послуг відпочиваючих великі басейни з гірками і водоспадами, шикарні ресторани з кращими блюдами ізраїльської кухні, сучасні Spa-центри та багато іншого, а довгий ланцюжок магазинчиків тягнеться уздовж всієї мальовничої набережної. Тури в Ейлат порадують ще однією особливістю — курорт відомий як «tax free» і всі товари тут звільнені від податків, що значно знижує вартість покупки.