Італія — ​​це неймовірна країна, на території якої розташовується більше половини всього культурного надбання Європи. Побувати тут мріють багато, а ті, хто вже здійснив своє бажання, напевно захочуть повернутися в цю країну з унікальною історією, яскравою культурою і незвичайними традиціями. Подорож до Італії неодмінно виявиться незабутньою і не залишить Вас байдужим.

italy1Італія пропонує туристам достаток міст і курортів, що ідеально підходять для різних видів відпочинку. Тому перш ніж визначитися з пунктом призначення, вирішіть для чого Ви вирушаєте в країну. Якщо Вас приваблює виключно пляжний відпочинок, то Вам підійдуть курорти Ріміні, Річчіоне, Амальфитанске узбережжя, Лідо-ді-Єзоло, Мілано-Маріттіма, острови Іскья, Капрі і Сицилія. Віддаєте перевагу активному відпочинку на гірськолижних курортах? Тоді зверніть свою увагу на Доломіти-ді-Бренту, Доломітові Альпи і Альту-Валтелліну. І, нарешті, якщо бажаєте надихнутися культурою і оглянути визначні пам’ятки Італії, ласкаво просимо в Рим, Флоренцію, Мілан, Венецію і Неаполь. Дуже часто також туристи поєднують пляжний відпочинок з екскурсійним. Далі ми поговоримо про те, який курорт в Італії вибрати.

Італія, який курорт вибрати?

Перший курорт, що заслуговує Вашої уваги — це Ріміні. Сюди в основному приїжджають саме російські туристи, адже тут порівняно недорогий відпочинок і при цьому, око радують прекрасні піщані пляжі, готелі з хорошим сервісом, наявність дискотек, барів і магазинів. Все це привертає величезну кількість людей щорічно. Справді райським місцем є узбережжя Амальфі, в основному тут проводять свої відпустки європейці. Курорт Тропея також вважається одним з кращих місць для відпочинку в Італії. Тепер поговоримо про остови Італії. Без уваги не можна залишити мальовничий острів Капрі, з яким пов’язано безліч міфів і легенд. Хоч відпочинок тут не можна назвати бюджетним. Ще один примітний острів — це Мареттімо. Тут неймовірно красиво, узбережжя не залишить байдужих людей, що люблять і цінують природу. Мареттімо можна назвати самим диким і недоторканим куточком Італії.

Курорт для відпочинку з дітьми в Італії.

Для відпочинку з маленькими туристами ми радимо вибрати один з найпопулярніших і масових регіонів серед російських туристів — Емілію Романью. Тут розташовані такі курорти, як Мілано Маріттіма, Річчоне, Чезенатико, Каттоліка, Пезаро і, звичайно ж, Ріміні, про який вже говорилося вище. На всіх цих узбережжях чудові пляжі з пологим входом у воду, що дуже важливо, коли ви відправляєтеся в подорож з дітьми. Також не може не радувати достаток розваг і парків атракціонів, які із задоволенням відвідають не тільки діти, а й дорослі.

Рейтинг курортів Італії.

Пропонуємо до Вашого розгляду рейтинг італійських курортів, складений Інтернет-ресурсом «TopHotels».

 • Ріміні
 • Острів Сицилія
 • Калабрія
 • Рим
 • Сардинія
 • Річчоне, Каттоліка і Мариттима
 • Острів Искья
 • Венето
 • Валь ді Фасса
 • Мілан

Найкращі місця Італії.

З курортами, призначеними для пляжного відпочинку, ми розібралися, тепер торкнемося екскурсійних турів і розглянемо, які місця в Італії обов’язково варто відвідати.

Мілан — економічний центр Італії, ідеальне місце для шопінгу. Примітно те, що місто дивним чином поєднує в собі середньовічні пам’ятники і сучасні квартали.

Венеція — місто на воді, побудоване на 122 островах. Це місце настільки дивне, що описати його словами неймовірно складно. Не дивно, що Венеція включена до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Флоренція — стародавнє місто, що поєднує в собі дух великої історії і атмосферу динамічного сучасного міста з дуже смачною кухнею, відмінними можливостями для шопінгу і достатком розваг.

Неаполь — третє за величиною місто в Італії, батьківщина знаменитої італійської піци. Неаполітанці вважають себе окремою нацією, що підтверджується відмінностями їх мови і культури від традиційних норм.

Ватикан — окрема держава всередині Італії, є духовним центром і приваблює дуже велику кількість туристів з усього світу. Звичайно, всі ці місця обов’язково варто відвідати у випадку, якщо Ви вже побували в чудовому, неймовірно красивому Римі. Адже це справді найкраще місце в Італії.

Італія, пам’ятки Рима.

italy2Більше шести мільйонів чоловік щорічно відвідують Рим для того, щоб вивчити його приголомшливо красиві пам’ятки архітектури, перейнятися духом давно минулих часів і надихнутися унікальною історією та традиціями. У Рим неможливо не закохатися з першого погляду, це найдавніше місто нікого не залишить байдужим. Одним з найдивовижніших пам’яток архітектури в місті по достоїнству можна назвати Колізей. У давнину він служив для розваги римлян, на його території проходили гладіаторські бої, зараз же Колізей — одна з найграндіозніших споруд стародавнього світу, що збереглася до нашого часу. Звичайно ж, без уваги не можна залишити Собор Святого Петра. Робота над створенням цього шедевра архітектури велася кілька століть. Якщо Ви хочете повернутися в Рим знову, не забудьте кинути монетку в чудовий Фонтан Треві. Цікавим фактом є те, що щорічно у фонтані збирають більше 700.000 євро. Список пам’яток Риму можна продовжувати дуже довго, вище були названі лише найвідоміші з них.

Список пам’яток Італії.

 • Долина Храмів Сицилії
 • Чінкве Терре
 • Галерея Уффіці у Флоренції
 • Римський Колізей
 • Печерне місто Сассі ді Матера
 • Античні Помпеї
 • Амальфі і його узбережжі
 • Історичний центр Сієни
 • Ватикан
 • Базиліка Святого Марка