Екскурсійні тури в Ісландію відкривають чудовий світ, в якому люди жили і живуть в атмосфері первозданної північної краси. Тільки на цьому острові така висока концентрація гейзерів, вулканів, крижаних озер, заток, водоспадів і фіордів.

Екскурсійні тури в ІсландіюСтолиця Ісландії — Рейк’явік, що в перекладі означає «Димна бухта». Місто названо так через те, що взимку його огортають щільні тумани. Це затишне містечко, розташоване у тому самому місці, де перший поселенець побудував житло в 874 році.

У Рейк’явіку немає промислових підприємств — в місті на диво чисте повітря, втім, як і у всій Ісландії, що вважається одним з найбільш екологічно благополучних місць у світі. Головна визначна пам’ятка в місті — стрункий лютеранський собор з 75-метровою дзвіницею, яку видно з будь-якої точки Рейк’явіка.

Джаз, академический авангард и этническая музыка. http://3yar.com.ua — ансамбль известного украинского композитора и саксофониста Юрия Яремчука.

Блакитна Лагуна — геотермальне озеро, насичене природними солями. Тут можна купатися круглий рік — температура води не опускається нижче 36 градусів. У 2005 році Блакитна Лагуна була визнана кращим в світі SPA-комплексом. Відпочинок тут можна поєднати з відвідуванням села Хафнір, де знаходиться акваріум, в якому можна побачити практично всі види риб, що мешкають у водах біля берегів Ісландії.

Перший гейзер «Золотого Кільця Ісландії» — Гейсір, розташований в долині гейзерів. Він прокидається дуже рідко — один раз в декілька років. Висота цього гейзера може досягати 60 метрів. По сусідству з ним знаходиться Строккюр – відомий багатьом туристам гейзер, його струмені кожні кілька хвилин спрямовуються увись на 20 метрів. Неподалік розташований найактивніший вулкан Ісландії — Гекла, який місцеві жителі називали раніше Воротами в пекло. Востаннє він вивергався в 2000 році.

Поля Тінга — місце історичне для кожного ісландця, яке згадується в текстах народних саг. Тут сходилися перші поселенці острова і вирішували нагальні питання. У 930 році саме тут був заснований перший парламент Ісландії — найстаріший у світі. Сьогодні це Тінгветлір — національний парк.

Жоден екскурсійний тур в Ісландію не обходиться без спостереження за китами. З початку квітня по кінець жовтня є шанс поспостерігати за гігантськими ссавцями в їхньому природному середовищі існування. У водах біля узбережжя Ісландії мешкають близько 20 представників сімейства китових: кити-полосатики, горбаті кити, блакитні кити, а також дельфіни і косатки.