Греція — дивовижна країна, вона поєднує в собі можливість як для пляжного, так і для екскурсійного відпочинку. Країна, де є все для активного, пляжного, сімейного та індивідуального відпочинку. Навіть недорога (або відверто дешева) путівка, наприклад, на островах Кріт або Родос, припускає комфортні умови проживання і безліч варіантів культурної та розважальної програми, в тому числі і екскурсійні тури.

Коли краще їхати в країну?

greece1Відповісти на питання: «Коли ж краще їхати в країну?» однозначно неможливо, адже все залежить від того, який тип відпочинку ви виберете. Греція ідеально підійде для літньої відпустки. Середземноморський клімат визначає м’яку погоду: самими холодними вважаються січень і лютий, коли температура, в середньому, близька до нуля. На островах ще холодно і впродовж березня. З квітня, травня і червня на пляжній карті Еллади починається курортний сезон. У найбільш жаркому липні і серпні на півночі і півдні Греції температура в межах 20-30 градусів, і на пляжах повно туристів. Хто не хоче чекати в черзі, щоб відвідати музей або модний ресторанчик, вибирає подорож до Греції у вересні-жовтні. З листопада, а на півдні — з грудня починається сезон дощів. Але і ця обставина не зіпсує відпочинку тим, хто вирушає на лижні курорти: в деяких гірських районах сніг не сходить цілий рік.

Куди поїхати відпочивати?

greece2До цього питання необхідно підходити грунтовно, але ми лише відзначимо головні моменти і згадаємо кращі місця. Греція — неймовірна і багатогранна країна, якщо Вас цікавить екскурсійний відпочинок, то краще всього відправитися в столицю — Афіни або Салоніки. Бажаєте об’єднати пляжний і екскурсійний відпочинок — придивіться до одного з материкових курортів. Цікавить лише пляжний відпочинок — ідеально підійдуть грецькі острови. Вибір туру залежить від Ваших переваг.

Найбільш велику цінність представляють наступні пам’ятки:

  • Акрополь
  • Храм Зевса Олімпійського
  • Монастир Агія Тріада
  • Кноський палац
  • Храм Ніки Аптерос
  • Ерейхтейон

Який курорт вибрати?

На особливу увагу заслуговує півострів Халкідікі, до складу якого входять три курорти:

Кассандра — найзахідніший курорт в Халкидіках, дуже популярний серед російських туристів. Курорт має чудові піщані пляжі і повністю забитий готелями. Приємним фактом є те, що тут дуже багато російськомовного персоналу. Кассандра — один з кращих курортів для відпочинку з дітьми в Греції.

Ситонія — найбільш відокремлений півострів зі скелястими пейзажами і печерами.

Афон — найкрасивіший і одухотворений півострів. Тут розташовується свята гора Афон і два десятки православних монастирів.

Який острів вибрати?

Найпопулярніші грецькі острови — це, безперечно, острови Кріт, Родос і Корфу. Якщо Ви вирушаєте в цю чудову країну вперше, ми радимо зупинити вибір на одному з цих курортів. Вибір туру залежить тільки від Вас і Ваших переваг.