Тури в Болгарію взимку — це в першу чергу катання на гірських лижах і самі південні в Європі гірськолижні курорти. Незважаючи на теплий і м’який клімат тут чимало хороших місць для катання, таких як Боровець і Пампорово, де і початківець, і досвідчений гірськолижник знайде для себе відповідну трасу.

Текст був перекладений в Бюро перекладів «Ерідан», сайт бюро тут.

Зимовий відпочинок в БолгаріїСхили тут найрізноманітніші: від складних і крутих до пологих, немов спеціально створених для тих, хто вирішив вперше встати на лижі чи сноуборд. Порадують новачків і прекрасні гірськолижні школи з талановитими російськомовними інструкторами, які також вважаються одними з кращих.

Гірськолижні тури в Болгарію популярні нітрохи не менше, ніж прославлені курорти Австрії або Швейцарії. Майже третина території країни зайнята горами зі скелястими вершинами і порослими лісом схилами.

Найвища точка — пік Мусала (2925 м) — знаходиться в Рільських горах. Тут навіть у найхолоднішому місяці, січні, температура не опускається нижче -5. Перший лижний курорт був відкритий в Болгарії в 1960-і роки в містечку Боровець в Рільських горах.

Сьогодні в країні чотири основних гірськолижних курорти, які гарантують сніг і криштально чисте гірське повітря: Боровець, Пампорово, Бансько і Вітоша. Мальовнича природа регіонів і різноманіття історичних пам’яток чудово доповнюють гірськолижний відпочинок в Болгарії.

Адже ця країна з більш ніж тисячолітньою історією, яка зберегла безліч пам’яток стародавньої культури. Столиця — місто Софія — одне з найдавніших міст Європи, що виникло ще в VIII столітті до н. е. на місці існування неолітової стоянки. Вулиці, яким понад тисячу років, стародавні громадські будівлі і храми, безліч музеїв і галерей — місто дбайливо зберігає пам’ять про своє багате минуле.