Узбережжя Чорного моря — чудове місце для того, щоб провести відпочинок у Болгарії влітку. Багато пляжів Болгарії відзначені Блакитним прапором ЮНЕСКО і вважаються кращими в Європі. Найчистіше спокійне море, смарагдова зелень лісів і парків, піщані пляжі і ласкаве сонце роблять Болгарію ідеальним місцем для літнього відпочинку.

Літній відпочинок в БолгаріїБільшість готелів Болгарії нещодавно відремонтовані та упорядковані, з хорошим сервісом, розвиненою інфраструктурою, привітним і гостинним персоналом. Короткий переліт і доступні ціни доводять формулу прекрасного літнього відпочинку до досконалості. Ідеальним стане і відпочинок з дітьми в Болгарії — завдяки зручному входу в море, м’якому сонцю без виснажливого спеки і спокійною, чистою, в міру солоній воді.

Літні курорти дозволяють поєднувати бальнеолікування і пляжний відпочинок в Болгарії. Золоті Піски — найвідоміший курорт, здавна пропонує різноманітні санаторні послуги. Однойменний національний парк огортає ці місця чудесної зеленню лісів.

Курорт займає площу більше 1800 гектарів і знаходиться в 18 км на північний схід від міста Варна. Розвиток курорту почався в 1957 році. Своєю назвою він зобов’язаний, звичайно ж, широкому (більше 100 метрів в ширину) пляжу з дрібним золотистим кварцовим піском. Є і легенда про ім’я курорту. Вона розповідає, нібито пірати закопали на узбережжі величезний скарб з золота, але земля помстилася розбійникам за грабежі та вбивства та перетворила золото в пісок.

Зараз Золоті Піски — один із самих великих курортів Болгарії. Тут працює близько сотні готелів, організовано величезна кількість активних розваг, нічних клубів і дискотек, дитячих програм і атракціонів.

Зовсім поряд знаходиться Болгарська Рів’єра — місце відпочинку членів Компартії Болгарії за часів Радянського Союзу. Зараз це один з найпрестижніших і дорогих курортів. Готелі розташовані в парковій зоні поруч з піщаними пляжами і пропонують своїм гостям увесь спектр розваг: різноманітні види водного спорту, клуби, дискотеки, басейни з мінеральною водою, сучасні Спа-центри і бальнеолікування.

Ще один знаменитий курорт — Святі Костянтин і Олена. Це рай для сімейного відпочинку: багато готелів пропонують різноманітні  дитячі розваги, міні-клуби і анімаційні програми. Дорослих же порадують центри бальнеолікування, де можна розслабитися і зміцнити своє здоров’я.